Tepelné čerpadlá

TEPELNÉ ČERPADLÁ VZDUCH – VODA PATRIA MEDZI NAJVYHĽADÁVANEJŠIE

V súčasnosti predstavujú tepelné čerpadlá vzduch – voda špičku medzi tepelnými čerpadlami. Zdrojom ich energie býva okolitý vzduch, ktorého majú na svoje fungovanie dostatok.

Firma MSO – Klimatizácie s.r.o. dodáva tepelné čerpadlá vzduch – voda najvyššej kvality.

TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH – VODA OD LG THERMA V

Tepelné čerpadlá od LG Therma V sú charakteristické jednoduchou inštaláciou a priaznivou cenou. Najmä pre ich cenovú dostupnosť a kvalitu sú čoraz žiadanejším tovarom spomedzi tepelných čerpadiel na trhu.

LG Therma V je univerzálne tepelné čerpadlo, ktoré poslúži nejednej domácnosti no vykurovanie či klimatizáciu.

Spojte príjemné s užitočným. LG Therma V vám pomôže pri nahrievaní vody počas celého roku. V lete môžete toto čerpadlo vzduch – voda využiť na ohrev vody v bazéne. Vďaka energii získanej z okolitého vzduchu bude LG Therma V okamžite pripravené na použitie.

ŠETRNOSŤ NIE JE JEDINOU VÝHODOU TEPELNÉHO ČERPADLA OD LG THERMA V

Unikátom tohto tepelného čerpadla vzduch – voda je práca s obnoviteľnými zdrojmi energie. V súčasnosti ide o komplexný produkt využívajúci energiu zo slnka a vzduchu. Vďaka tomu je LG Therma V veľmi šetrným produktom.

Okrem šetrnosti životného prostredia je tepelné čerpadlo vzduch – voda ekonomicky výhodným produktom do každej domácnosti. Koeficient výkonu ukazuje hodnotu až 4,5, čo v praxi predstavuje jedno z najvyšších koeficientov, a teda potvrdzuje ekonomickú výhodnosť čerpadla. Dokonale sa prispôsobí konštrukcii domu, čo znamená, že ho využijete ako v novostavbe, tak aj v zrekonštruovanom staršom dome.

V porovnaní s elektrickým či plynovým vykurovaním ide o podstatne lacnejší variant vykurovania domácnosti. Tepelné čerpadlo vzduch – voda je takmer bezúdržbové zariadenie. Prax dokázala, že v porovnaní s kotlami na drevo či uhlie tepelné čerpadlo LG Therma V nevytvára žiaden prach.

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Neváhajte a ozvite sa nám!

kontaktujte nás