Stylish

Elegantná navonok, inteligentná vo vnútri.

ZOZNÁMTE SA S KLIMATIZÁCIOU DAIKIN STYLISH. NAJMODERNEJŠIU TECHNOLÓGIU CHLADENIA A VYKUROVANIA SME PREPOJILI S ELEGANTNÝM DIZAJNOM.

Jej nadčasové krivky dokonale splynú s každým moderným interiérom. Najútlejšia klimatizácia na trhu vám vďaka inovatívnym funkciám zabezpečí dokonalé pohodlie počas celého roka. Žiadny prievan, čistý a zdravý vzduch, vysoká efektivita a takmer nulová hlučnosť.

DOKONALÉ KRIVKY

V jednoduchosti je krása. A vedia to aj odborníci. Stylish si za svoj inovatívny dizajn a funkcie vyslúžila ocenenie Good Design Award 2017. Na výber je v bielom, striebornom či drevo dekor šate, s útlymi tvarmi, ktoré šetria priestor.

STVORENÁ PRE VÁŠ KOMFORT

Stabilná a rovnomerná teplota. Komfort bez prievanu. Vysokú účinnosť a takmer nulovú hlučnosť. Regulovaná vlhkosť. Čerstvý a čistý vzduch.

Technológie

Mriežkový snímač zisťuje prízemnú teplotu v miestnosti a nasmeruje prúdenie teplého či chladného vzduchu tam, kam treba. Daikin Flash Streamer odstraňuje prachové častice, alergény a pachy a vytvára tak zdravé prostredie pre celú rodinu. Novo navrhnutý ventilátor optimalizuje prietok vzduchu a pomáha tak dosahovať vyššiu energetickú účinnosť pri nízkej hlučnosti.

INTELIGENTNÁ REGULÁCIA KLÍMY

Mobilná aplikácia Daikin Online Controller vám umožní ovládať klimatizáciu odkiaľkoľvek pomocou smartfónu. Infračervené diaľkové ovládanie s intuitívnym používateľským rozhraním.

V 3 RÔZNYCH PREVEDENIACH: BIELA, STRIEBORNÁ A DREVO DEKOR

DAIKIN ONLINE CONTROLLER

Jednotku Stylish môžete ovládať pomocou smartfónu, nech ste kdekoľvek. Nastavujte termostat, plánujte a regulujte teplotu a monitorujte spotrebu svojej energie. Majte jednoducho teplo svojho domova „pod palcom“ vždy a všade!