TEPELNÉ ČERPADLÁ VZDUCH – VODA
PATRIA MEDZI NAJVYHĽADÁVANEJŠIE
V súčasnosti predstavujú tepelné čerpadlá vzduch – voda špičku medzi tepelnými čerpadlami. Zdrojom ich energie býva okolitý vzduch, ktorého majú na svoje fungovanie dostatok.

Firma MSO – Klimatizácie s.r.o. dodáva tepelné čerpadlá vzduch – voda najvyššej kvality.

Tepelné čerpadlo VZDUCH – VODA
Daikin Altherma
Tepelné čerpadlá Daikin Altherma sú charakteristické jednoduchou inštaláciou a priaznivou cenou. Najmä pre ich cenovú dostupnosť a kvalitu sú čoraz žiadanejším tovarom spomedzi tepelných čerpadiel na trhu.
Daikin Altherma je univerzálne tepelné čerpadlo, ktoré poslúži nejednej domácnosti no vykurovanie či klimatizáciu.
Spojte príjemné s užitočným. Daikin Altherma vám pomôže pri nahrievaní vody počas celého roku. V lete môžete toto čerpadlo vzduch – voda využiť na ohrev vody v bazéne. Vďaka energii získanej z okolitého vzduchu bude Daikin Altherma okamžite pripravené na použitie.
Šetrnosť nie je jedinou výhodou
tepelného čerpadla Daikin Altherma
Unikátom tohto tepelného čerpadla vzduch – voda je práca s obnoviteľnými zdrojmi energie. V súčasnosti ide o komplexný produkt využívajúci energiu zo slnka a vzduchu. Vďaka tomu je Daikin Altherma V veľmi šetrným produktom.
Okrem šetrnosti životného prostredia je tepelné čerpadlo vzduch – voda ekonomicky výhodným produktom do každej domácnosti. Koeficient výkonu ukazuje hodnotu až 4,5, čo v praxi predstavuje jedno z najvyšších koeficientov, a teda potvrdzuje ekonomickú výhodnosť čerpadla. Dokonale sa prispôsobí konštrukcii domu, čo znamená, že ho využijete ako v novostavbe, tak aj v zrekonštruovanom staršom dome.
V porovnaní s elektrickým či plynovým vykurovaním ide o podstatne lacnejší variant vykurovania domácnosti. Tepelné čerpadlo vzduch – voda je takmer bezúdržbové zariadenie. Prax dokázala, že pri porovnaní prevádzkových nákladov majú tepelné čerpadlá Daikin Altherma voči kotlom na drevo, plyn či uhlie veľmi výhodné prevádzkové náklady.
ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ