KVALITNÁ VZDUCHOTECHNIKA AKO ZÁKLAD
DOBRÉHO OVZDUŠIA V MIESTNOSTI
Riešenia v oblasti vzduchotechniky si vyžadujú nanajvýš osobitný prístup v závislosti od daného projektu. Spoločnosť MSO – Klimatizácie s.r.o. zabezpečuje vzduchotechniku najlepšej kvality. Naše produkty tvoria časť vzduchotechnických riešení v mnohých oblastiach podnikania.

Kvalitný stavebný projekt počíta so spoľahlivými vzduchotechnickými zariadeniami, ktoré dokonale zabezpečujú odvod a prívod vzduchu. Vďaka vzduchotechnike od firmy MSO – Klimatizácie s.r.o. sú v budovách zabezpečené priaznivé klimatické pomery a čistota ovzdušia.

Kde využijete kvalitnú vzduchotechniku
Spoľahlivá vzduchotechnika je potrebná v priestoroch, ktoré si vyžadujú neustálu cirkuláciu vzduchu. Či už smerom dnu alebo von. Bez vzduchotechnických zariadení by sa nezaobišla žiadna kuchyňa, výrobná hala či skladové priestory.
Našu vzduchotechniku nájdete v nasledujúcich oblastiach:

reštaurácie, nemocničné zariadenia, wellness centrá, bazénové priestory

polyfunkčné objekty, predajne, priestory bánk

skladové priestory, priemyselné objekty, výrobné haly

laboratóriá, skúšobne, tlačiarne

rodinné domy, kancelárske priestory

Aké služby v oblasti vzduchotechnických riešení ponúkame?
Zabezpečujeme dodávku a montáž prívodných aj odvodných ventilátorov, rekuperačných jednotiek, vzduchových clon, distribučných prvkov a spoľahlivé VZT potrubia.

Pracujeme s tými najlepšími. Dodávame produkty renovovaných firiem, akými sú Systemair, Alteko či Atrea. Samozrejmosťou je kvalitné poradenstvo, kde vám odporučíme správne vzduchotechnické riešenie pre vaše priestory.

Samozrejmosťou je dodávka a profesionálna montáž vzduchotechnického zariadenia či už ide o domácnosti, kancelárske priestory alebo priemyselné budovy. Dlhodobé skúsenosti nás naučili, že starostlivosť o klienta je na prvom mieste. Preto vám ponúkame záruku kvalitnej práce v podobe spoľahlivého záručného aj pozáručného servisu.

Spolupracujte s najlepšími. Vyberte si to správne vzduchotechnické riešenie od firmy MSO – Klimatizácie s.r.o.

KVALITNÁ VZDUCHOTECHNIKA AKO ZÁKLAD
DOBRÉHO OVZDUŠIA V MIESTNOSTI

Kde využijete kvalitnú vzduchotechniku
Našu vzduchotechniku nájdete v nasledujúcich oblastiach:

reštaurácie, nemocničné zariadenia, wellness centrá, bazénové priestory

polyfunkčné objekty, predajne, priestory bánk

skladové priestory, priemyselné objekty, výrobné haly

laboratóriá, skúšobne, tlačiarne

rodinné domy, kancelárske priestory

Aké služby v oblasti vzduchotechnických riešení ponúkame?

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?
NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ